Zeki Şahin | zekicedegisim.com®️™️ Tüm hakları saklıdır

İnsanların son 10 – 15 yıldır hakkında en çok araştırma yapmaya başladığı konulardan biri sağlıklı yaşam. Özellikle de büyük şehirlerde insanlar ne kadar dikkatli olurlarsa olsunlar fark etmez bir türlü tam anlamıyla istedikleri sağlıklı ve fit bir yaşama erişemiyorlar. Böyle olunca da sürekli olarak tükettikleri sağlıksız besinler ile birlikte ciddi anlamda kilo almaya başlıyorlar. Üstelik bu konuda sorun yaşadığının farkında olan ve kendini, yeme düzenini kontrol altına almak isteyen insanların büyük bir kısmının yapmakta olduğu ilk yanlış ise onlara uygun olmayan diyetleri yapmak. Çünkü bu diyetler ile birlikte aslında vücuttan bir anda kilo kaybı olduğu görülüyor olsa da diyetin bırakıldığı anda verilmiş olan tüm bu kilolar misli ile geri alınıyor. Halbuki bu aşamada yapılması gereken şey oldukça basit.

image

Daha önceleri yurtdışında sıklıkla kullanılmakta olan Herbalife ürünleri artık Türkiye’de başta Herbalife İstanbul olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında bulunan temsilciler üzerinden insanlara sunulmakta. Herbalife, pek çok kişinin düşündüğünün aksine insanların sağlıklı yaşamları adına gerekli olan her şeyi bünyesinde barındırması ile bilinmektedir. Geçmiş zamanlarda bu konuda farklı adımlar atan insanlar, günümüzde artık kendi sağlıklarını çok daha fazla düşünmek adına mümkün olduğu kadar birbirinden yeni ve faydalı ürünleri kullanmak istiyor. Herbalife da onların bu konudaki isteklerini yerine getirmek adına sahip olduğu deneyimi şimdilerde insanlara sunmaya hiç zaman yitirmeden devam etmekte.

İnsanların sağlıklı yaşam konusundaki isteklerinin artmaya başlamasından sonra Herbalife İstanbul bünyesinde yer alan temsilciler onların yaşamakta oldukları sorunların giderilmesi adına her bir öğün için gerekli olan her türlü ürün hazırlanıyor. Herbalife bünyesinde yer alan ürünler arasından seçim yapılmadan önce dikkat edilecek olan en önemli ayrıntıların başında hiç şüphesiz ki kişilerin kilo konusundaki durumlarının incelenmesidir. Bilindiği üzere vücut kitle endeksi, insanların sağlıklı olarak yaşamaları adına gerekli olan kilo aralığını belirlemektedir. Boy ve kilonun kendi içinde oranlanması sonrasında ortaya çıkacak olan sayıya göre kişinin fazla kilosu olup olmadığı belirlenmektedir.

Kişinin kilo fazlalığı bulunuyorsa ve bunun giderilmesi gerekiyorsa, Herbalife ürünleri arasından yapılacak olan seçimler esnasında ilk aşamada temsilciler kişilerin bulundukları kiloyu söylemeleri önemli. Böylece temsilciler kişilerin ne kadar kilo vermeleri gerektiği konusunda net olarak bilgi sahibi oluyorlar. Ardından da Herbalife ürünleri arasından hangilerinin seçileceği, bunların ne sıklıkla kullanılacağı konusunda çalışmalara başlayacaktır. Genel itibari ile en fazla tercih edilen ürünlerin başında Herbalife shake gelmekte. Günlük olarak kilo vermek isteyenler iki kere, fazla kilolarını verdikten sonra kilosunun korunmasını isteyenler ise günde bir kere istedikleri shakei kullanabilirler. Bunların her birinin tatları birbirinden farklıdır. Dolayısıyla insanlar bunlar arasından kendi damak tatlarına en uygun olan ürünleri kolaylıkla verebileceklerdir.

Shake seçiminden sonra ise sıra artık Herbalife çay gibi ara öğünlerinin düzenlenmesine geliyor. Ana öğünlerin arasında insanların acıktıkları zaman kalorisi yüksek ürünleri tüketmesini engellemek adına tahıl barlar, çaylar kullanılabilecektir. Üstelik temsilciler satın alınacak olan Herbalife ürünlerini sattıktan sonra kişiler ile iletişime geçmeyi bırakmıyorlar. Aksine ürünün başta satın alım aşaması olmak üzere gerekli olan her türlü noktada insanlar ile iletişime geçerek onların istedikleri kiloya ulaşmaları adına neler yapmaları gerektiği belirtiliyor. Bu aşamada yalnızca ürünler hakkında değil, yenilmesi gereken gıdalar, hangi sporların yapılması gerektiği gibi konularda da gerekli olan her türlü bilgilendirmenin eksiksiz olarak onlara söylenmesi sonrasında artık insanlar her zaman istedikleri sağlıklı yaşama kolaylıkla ulaşmış olacak.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alışveriş Sepeti 0

Çantada ürün yok.